• Poznajmy się

•  Nasze przedszkole jest placówką publiczną, która rozpoczęła swoją działalność w 1970 roku.

Nazwa  "Pluszowego Misia" została nadana w 2007 roku.

Organem prowadzącym przedszkole jest Miasto Stołeczne Warszawa. Organem sprawującym nadzór pedagogiczny -  Kuratorium Oświaty w Warszawie.

Przedszkole mieści się w przestronnym, jednopiętrowym budunku. Sale zabaw są wielofunkcyjne, dostosowane do potrzeb i możliwości dzieci w wieku przedszkolnym; dobrze wyposażone i estetyczne. Ponadto placówka dysponuje oddzielnymi pomieszczeniami, umożliwiającymi prowadzenie specjalistycznych zajęć: salę plastyczną , rekreacyjną, gimnastyczną oraz salę widowiskową na której odbywają się uroczystości przedszkolne.

Kadrę pedagogiczną tworzy zespół wykształconych i kreatywnych nauczycieli, dbających o przyjazną i ciepłą atmosferę w przedszkolu. Nauczycielki systematycznie podnoszą swoje kwakifikacje, uczestnicząc w warsztatach metodycznych i kursach, radach pedagogicznych i spotkaniach metodycznych. W swojej pracy aktywnie wdrażają najnowsze osiągnięcia dydaktyki w zakresie nauczania, rozwijania zainteresowań, uzdolnień i sprawdzania postępów dziecka.

Do przedszkola przyjmowane są dzieci w  wieku 3-6 lat.

Przedszkole otwarte jest w godz. 7.00-17.30