• Witamy w grupie I

• Zapraszamy do odwiedzania Albumu Fotograficznego

• W grudniu sporo się działo. Dzieci uczestniczyły w warsztatach " Bajki o emocjacjach". Odwiedził nas Mikołaj, zostawił prezenty a potem zaprosił na bal ze Śnieżynką i Elfem. Rodzicom dziękujemy za udział w warsztatach pierniczkowych. Grudniowym jubilatom życzymy wiele radości i uśmiechów.

• Pokochaj Pluszowego Misia

• 13.11 Dzieci obejrzały przedstawienie pt " Zakochany Troll"

• SALA DOŚWIADCZANIA ŚWIATA

Po ciężkiej pracy należy nam się chwila relaksu w sali doświadczania świata.

• DZIEŃ KUNDELKA

• 25.X. 2023 obchodziliśmy Światowy Dzień Kundelka. Ten dzień celebrujemy, aby uświadamiać społeczeństwo już od najmłodszych lat, z czym wiąże się posiadanie pupila. Dzieci poznały prawa, jakie posiada pies.

• "Dokąd tupta nocą jeż...?"

• GRAMY ZMYSŁAMI

Październikowe zadanie z projektu " Gramy zmysłami"

• IDZIE LASEM PANI JESIEŃ

Układać można nie tylko puzzle. Kasztany, szyszki i liście również świetnie sprawdzą się w roli sensorycznych układanek.