• Konkurs fotograficzny "Przyroda w czterech porach roku" rozstrzygnięty!

• Konkurs fotograficzny "Przyroda w czterech porach roku" miał długofalowy charakter. Dzieci z grupy III i IV dostarczały zdjęcia kolejnych pór roku przez cały rok szkolny. Dziś miło nam poinformować o wynikach w/w konkursu. Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy a rodzicom dziękujemy za zaangażowanie.

Kategoria - WIOSNA

I MIEJSCE – Zuzia K. (grupa IV)

WYRÓŻNIENIE -Amelka K. (grupa III)

WYRÓŻNIENIE – Mikołaj M. (grupa IV)

Kategoria - LATO

I MIEJSCE – Eliza K. (grupa IV)

WYRÓŻNIENIE – Mateusz G. (grupa IV)

WYRÓŻNIENIE – Szymon J. (grupa IV)

Kategoria - JESIEŃ

I MIEJSCE – Nela Sz. (grupa III)

WYRÓŻNIENIE – Oliwia B. (grupa III)

WYRÓŻNIENIE – Łucja W. (grupa III)

Kategoria - ZIMA

I MIEJSCE – Kasia R. (grupa III)

WYRÓŻNIENIE – Helenka M. (grupa IV)

WYRÓŻNIENIE – Liliana K. (grupa III)

• Pola Nadziei - XXV edycja

• Nasze przedszkole wzięło udział w XXV edycji akcji "Pola Nadziei". Żonkilowa akcja ma na celu zwrócenie uwagi społeczeństwa na los osób nieuleczalnie chorych oraz pozyskiwanie funduszy na działalność Hospicjum. Posadzone żonkile można było podziwiać wiosną tuż przy wejściu do szatni grupy III, IV i V.

• Przegląd Plastyczny "Warszawska Syrenka"

• Miło nam poinformować, iż Hania S. i Antoni B. - przedszkolaki z grupy VII reprezentowali nasze przedszkole i przygotowali piękne prace na Przegląd Plastyczny pt. "Warszawska Syrenka". Przegląd został zorganizowany przez Przedszkole nr 110 im. Warszawskiej Syrenki w Warszawie. Serdecznie dzieciom gratulujemy i dziękujemy.

• Zebranie informacyjne dla rodziców dzieci przyjętych od września 2022 r.

w dniu 21 czerwca 2022 r. (wtorek) o godz. 16.30 odbędzie się zebranie informacyjne dla rodziców dzieci przyjętych od nowego roku szkolnego 2022/2023 do Przedszkola nr 264 „Pluszowego Misia”.

Zajęcia adaptacyjne dla dzieci odbędą się w późniejszym terminie. Informacja o zajęciach adaptacyjnych dla dzieci zostanie podana w dniu ww. zebrania.

• Nagrody w Konkursie Plastycznym "Życie oceanów"

• Miło nam poinformować, iż dzieci z naszego przedszkola zdobyły nagrody w Konkursie Plastycznym "Życie oceanów". Nagrody otrzymali: Marcel P. - II miejsce oraz Nina P. - III miejsce. Serdecznie gratulujemy dzieciom z grupy VIII. Konkurs został zorganizowany przez Wawerskie Centrum Kultury - Filia Marysin.