• Uroczystość Zakończenia Przedszkola

• Uprzejmie informujemy, iż Uroczystość Zakończenia Przedszkola w grupie VIII odbędzie się 14 czerwca (środa) o godz. 14.00. Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci z gr.VIII.

• Wawerska Olimpiada Sportowa Przedszkolaków

• 23 maja odbyła się XXIII Wawerska Olimpiada Sportowa Przedszkolaków. Zawody sportowe rozegrano na Boisku SYRENKA - OSIR. Organizatorem Olimpiady jest Zarząd Dzielnicy Wawer, Wydział Promocji, Kultury i Sportu Dzielnicy Wawer oraz OSiR m.st. Warszawy dla Dzielnicy Wawer. Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z oddziału VIII. Serdecznie gratulujemy małym sportowcom. Fotorelacja w Albumie Fotograficznym.

• Projekt edukacyjny "Bezpieczny Przedszkolak Bezpiecznym Uczniem"

• 17 maja odbyła się w naszym przedszkolu Gala Finałowa X edycji Projektu Edukacyjnego "Bezpieczny Przedszkolak Bezpiecznym Uczniem". Podczas finału gościliśmy przedstawicieli władz Dzielnicy Wawer, przedstawicieli Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego m.st. Warszawy, służby mundurowe oraz dzieci i nauczycieli z dwunastu warszawskich przedszkoli biorących udział w naszym projekcie. Krótka fotorelacja z festynu w zakładce Album fotograficzny.

• Uroczystości z okazji Dnia Mamy i Taty

• Drodzy Rodzice,

serdecznie zapraszamy na Uroczystości z okazji Dnia Mamy i Taty według poniższego harmonogramu:

29 maja (poniedziałek)

grupa IV - godz. 14.00

grupa VII - godz. 14.45

30 maja (wtorek)

grupa I - godz. 14.00

grupa VI - godz. 14.45

31 maja (środa)

grupa II - godz. 14.00

grupa III - godz. 14.45

grupa V - godz. 15.30

W grupie VIII odbędzie się w czerwcu Uroczystość Pożegnania Przedszkola. Wkrótce zostanie ustalony konkretny termin.

• Opłaty - Dyżur wakacyjny w Przedszkolu nr 264 „Pluszowego Misia”

•

Turnus III (14 sierpnia 2023 r.- 31 sierpnia 2023 r.) - opłata za 13 dni roboczych (13 x 16,00 zł = 208,00 zł)

• Stawka żywieniowa za 1 dzień wynosi:

• Numer konta na który należy uiścić opłatę za żywienie:

• Opłatę należy uiścić nie później niż do dnia 24 maja 2023 r.