• Pluszowy Miś zagrał z Wielką Orkiestrą

• DZIĘKUJEMY Rodzicom, Dzieciom i Pracownikom Pluszowego Misia za udział w 32 Finale WOŚP.

Rozliczyliśmy nasze dwie puszki. 1599,33 to nasz wspólny wynik.

.................................

Pluszowy Miś zagrał z Wielką Orkiestrą Świąteczną Pomocy. Dziękujemy za włączenie się w akcję i otwarte serca.

26 stycznia (piątek) to był ostatni dzień naszego wspólnego grania z Wielką Orkiestra Świątecznej Pomocy. Odbierając dzieci z przedszkola można było:

- skosztować babeczek specjalnie na tę okazję upieczonych przez panie dyrektorki Anię i Iwonkę - "WEŹ BABECZKĘ WRZUĆ W PUSZECZKĘ";

- stać się posiadaczem pięknego własnoręcznie wydzierganego przez p. Karolinę z grupy V serca - breloczka

- otrzymać balonowe serce.

To był wyjątkowy, zagrany z Orkiestrą dzień.

• Szanowni Rodzice

• Informujemy, iż w przedszkolu zgłoszono przypadki zakażenia wirusem RSV u dzieci. Prosimy o obserwację dzieci i reagowanie na objawy.

• Kiermasz Świąteczny

• W dniach 12-13 grudnia z inicjatywy Rady Rodziców odbył się Kiermasz Świąteczny. Podczas kiermaszu dzieci i rodzice mogli zakupić świąteczne pierniki wcześniej wspólnie przygotowane na przedszkolnych warsztatach. W świąteczną atmosferę wprowadziły nas również piękne stroiki, które dzieci z rodzicami przygotowali na przedszkolny konkurs.

• "Świąteczny stroik" - konkurs plastyczny rozstrzygnięty

• Kochane Dzieci, Drodzy Rodzice!

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i przygotowanie stroików na nasz świąteczny konkurs. Dzieci wraz z rodzicami wykazali się kreatywnością i oryginalnością tworząc piękne prace konkursowe. Zwycięzców wyłoniły dzieci głosując na najładniejszy ich zdaniem stroik.

Kategoria wiekowa 3-4 latki:

I miejsce - Kuba N. (grupa VI)

II miejsce - Staś B. (grupa III)

III miejsce - Jakub Ł. (grupa I)

Kategoria wiekowa 5-6 latki:

I miejsce: Julia T. (grupa V)

II miejsce: Alicja W. (grupa IV)

III miejsce: Antoś S. (grupa VII)

Serdecznie laureatom gratulujemy.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki.

Zdjęcia związane z konkursem można oglądać w Albumie Fotograficznym.

• "Pierniki" - świąteczne warsztaty dzieci i rodziców

• Pierwszy tydzień grudnia upłynął nam na świątecznych warsztatach, podczas których dzieci z rodzicami wspólnie ozdabiały pierniki. Spotkania odbyły się we wszystkich grupach i okazało się, że wspólny czas był bardzo twórczy i miło spędzony. Efekty można będzie podziwiać na Kiermaszu Świątecznym. Wówczas wszyscy chętni będą mogli zakupić smaczne pierniki. Do czego gorąco zachęcamy. Zdjęcia ze spotkań w Albumie Fotograficznym.

• "Przedszkolaki wspierają zwierzaki" - PODZIĘKOWANIE

• Serdecznie dziękujemy dzieciom i rodzicom za aktywne włączenie się w akcję charytatywną na rzecz Schroniska "Na Paluchu". Zbiórka darów była przeprowadzona w naszym przedszkolu od 25 października do 10 listopada 2023r. we współpracy ze Strażą Miejską m.st. Warszawy. Schronisko na Paluchu w imieniu swoich podopiecznych - piesków i kotków, opublikowało na swoim profilu FB serdeczne podziękowania dla wszystkich darczyńców.

• Mikołajki

• 6 grudnia odbyły się w naszym przedszkolu Mikołajki. Gościliśmy wyjątkowe postacie ze św. Mikołajem na czele. W oczekiwaniu na św. Mikołaja, którego nieustannie wypatrywaliśmy przez okno, do wspólnej zabawy zaprosił na Elf i Śnieżynka. Nie było końca wesołym tańcom i konkursom. W końcu pojawił się długo wyczekiwany św. Mikołaj z workiem prezentów, czym sprawił nam ogromną radość. Na koniec zaprosił nas do pamiątkowych zdjęć. Do zobaczenia św. Mikołaju za rok. Zdjęcia ze wspólnej zabawy w Albumie Fotograficznym.

• "Pomagamy zwierzakom" - PODZIĘKOWANIE

• Serdecznie dziękujemy Dzieciom i Rodzicom za włączenie się w akcję charytatywną „Pomagamy zwierzakom”, która była organizowana na terenie naszego przedszkola w dniach 16-30 listopada.

Przyniesione dary (żołędzie i mleko)  zostały przekazane podopiecznym Fundacji Kopytka z Nadzieją.

• Dzień Pluszowego Misia

• Jak co roku uroczyście i misiowo świętowaliśmy z okazji Dnia Pluszowego Misia. W poniedziałek 27 listopada już od progu przedszkola witał dzieci Pluszowy Miś z przygotowanymi niespodziankami. Później zaprosił nas do wspólnej zabawy na balu oraz innych aktywności w której odgrywał główną rolę. Och jak było wesoło, ciepło i misiowo. Fotorelacja w Albumie Fotograficznym.

• Pasowanie na Przedszkolaka

• W dniach 23-24 listopada odbyły się w najmłodszych grupach Uroczystości Pasowania na Przedszkolaka. Starszaki powitały maluszki oraz zaproszonych gości zgromadzonych na sali.  Maluszki zaprezentowały krótki program artystyczny oraz zostały "wpisane" w grono przedszkolaków naszego przedszkola.  Uroczystość miała charakter rodzinny i odbyła się z udziałem rodziców. Fotorelacja w Albumie Fotograficznym.